همکاری با ما


1. همکاری به عنوان کارشناس خودرو:


در صورتیکه در زمینه رنگ و فنی خودرو دارای سابقه کاری هستید میتوانید با تکمیل فرم استخدام کارشناس خودرو و ارسال رزومه کاری به عنوان یکی از کارشناسان ما با شرایط بسیار ویژه در هر شهری که هستید فعالیت نمایید.2. همکاری به عنوان عاملیت فروش خودرو:


با توجه به اینکه این مجموعه جهت تامین خودرو برای مصرف کننده واقعی اقدامات و خدمات زیادی را انجام میدهد با بسیاری از نمایشگاه داران و فعالین بازار خودرو به عنوان تامین   کننده ارتباط دارد در صورتیکه تمایل دارید میتوانید با ثبت مشخصات محل فعالیت در فرم میتوانید با ما همکاری داشته باشید.3. همکاری به عنوان عاملیت خدمات پس از فروش و سرویس در تعمیرگاه:

با توجه به اینکه این برخی خدمات مورد نیاز مشتری نیازمند انتقال به تعمیرگاه و محل عاملیت دارد و مجموعه ما در سراسر ایران شعب فروش و خدمات دارد در صورتیکه شما هم تمایل داشته و میتوانید در این زمینه به ما کمک کنید با ثبت مشخصات محل فعالیت در فرم میتوانید با ما همکاری داشته باشید.4. همکاری به عنوان خدمات حمل و انتقال خودرو :

از جمله خدمات سایت کاراف حمل و نقل خودرو تا محل مورد نظر مشتری برای ارائه خدمات بهتر می باشد در حال حاضر خودروبرهای این شرکت در سراسر کشور در حال انجام وظایف و رسالت خود که جلب نظر مشتری و راحتی ایشان می باشد، در حال فعالیت می باشند . در صورتیکه شما هم تمایل داشته و میتوانید در این زمینه به ما کمک کنید با ثبت مشخصات خود و خودروبر در فرم میتوانید با ما همکاری داشته باشید.
در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید فرم ذیل را تکمیل و برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .


فرم همکاری با ما

همکاری به عنوان
مرور کردن

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.