همکاری با ما

1. همکاری به عنوان کارشناس خودرو:
در صورتیکه در زمینه رنگ و فنی خودرو دارای سابقه کاری هستید میتوانید با تکمیل فرم استخدام کارشناس خودرو و ارسال رزومه کاری به عنوان یکی از کارشناسان ما با شرایط بسیار ویژه در هر شهری که هستید فعالیت نمایید.
2. همکاری به عنوان فروش خودرو:
با توجه به اینکه این مجموعه جهت تامین خودرو برای مصرف کننده واقعی اقدامات و خدمات زیادی را انجام میدهد با بسیاری از نمایشگاه داران و فعالین بازار خودرو به عنوان تامین کننده ارتباط دارد در صورتیکه تمایل دارید میتوانید با ثبت مشخصات محل فعالیت در فرم ذیل با ما همکاری داشته باشید.
3. همکاری به عنوان خدمات پس از فروش و سرویس در تعمیرگاه:
با توجه به اینکه این برخی خدمات مورد نیاز مشتری نیازمند انتقال به تعمیرگاه و محل عاملیت دارد و مجموعه ما در سراسر ایران شعب فروش و خدمات دارد در صورتیکه شما هم تمایل داشته و میتوانید در این زمینه به ما کمک کنید با ثبت مشخصات محل فعالیت در فرم ذیل با ما همکاری داشته باشید.
4. همکاری به عنوان خودروبر :
از جمله خدمات سایت کاراف حمل و نقل خودرو تا محل مورد نظر مشتری برای ارائه خدمات بهتر می باشد در حال حاضر خودروبرهای این شرکت در سراسر کشور در حال انجام وظایف و رسالت خود که جلب نظر مشتری و راحتی ایشان می باشد، در حال فعالیت هستند . در صورت تمایل با ثبت مشخصات در فرم ذیل میتوانید با ما همکاری داشته باشید.

برای درخواست همکاری با کاراِف فرم روبرو را تکمیل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کاراِف تماس بگیرید.

دفتر مرکزی تهران : تهران، بلوار آیت اله کاشانی، خیابان عقیل، پلاک 5، طبقه 4 واحد 8 

 • تلفن تماس:   02144092639  


نمایشگاه مرکزی البرز : کرج ، بلوار باغستان، خیابان داریوش، نبش خیابان ولی عصر،

 • تلفن تماس :   02634210003

فرم همکاری با ما

مرور کردن

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرات مشتریان

 • الهام رضایی

  ( کرج ، خرید )

  من در مورد خودرو اطلاعات خیلی کمی داشتم، کاراِف در کمترین زمان ممکن خودروی مورد نظرم را پیدا و کارشناسی کردند .با تشکر از کاراِف

 • منصور محمدی

  ( تهران ، معاوضه خودرو )

  برای خرید خودروی جدیدم باید خودروی قبلی خود را بفروشم ، کاراِف برام خودروی جدید کارشناسی شده خرید و خودروی قبلی رو هم معاوضه کردم.

 • رضا درگاهی

  ( خرید سفارشی از مشهد )

  بهترین و لذت بخش ترین خرید خودرویی بود که انجام دادم و از خرید خودرو از کاراِف بسیار راضی هستم .

 • مریم زمانی پور

  ( خرید سفارشی کرمان )

  بخاطر مشغله کاری و عدم تجربه کافی ، خرید خودرو مورد نظرم را به کاراِف سپردم . با تشکر از تیم خوب کاراِف که در سریع ترین زمان خودروی مناسب را پیدا کردند و درب منزل تحویل دادند.