قوانین و مقررات سایت:


لطفا قبل از درخواست کارشناس خودرو موارد زیر را به دقت مطالعه نمایند.

 •   در کارشناسی فنی خودرو تلاش شده است به موارد مهم خودروی شما از قبیل بدنه خودرو، سیستم ایمنی خودرو، وضعیت موتور، تست رانندگی ، سیستم تهویه مطبوع، سیستم صندلی ها و کنسول، سیستم شیشه و آینه ها، سیستم روشنایی و چراغ ها، وضعیت لاستیک ها، تست باطری، سیستم استارت، و ... پرداخته شود. و دفترچه سلامت فنی صادر میشود ، این دفترچه صرفا در مورد صحت و سلامت خودرو در تاریخ بازدید خودرو می باشد و افرادی که قصد خرید این خودروها را دارند می بایست در زمان خرید خودرو دوباره با شرکت تماس گرفته و کارشناس شرکت با حضور در محل، صحت و سلامت خودرو را تایید نماید در غیر این صورت تمامی عواقب ناشی از خرید خودرو بدون حضور کارشناسان ما به عهده خریدار و فروشنده خودرو می باشد. بدین منظور توصیه می نماییم خریدار محترم پس از دریافت این دفترچه از فروشنده تمامی بخش ها و جزییات مفاد درج شده در آن را به دقت مطالعه نماید.

 •   از آنجایی که گارانتی خودروی شما بر اساس خط مشی های گارانتی شرکت سازنده خودرو، شرایط بومی و جغرافیایی ایران و قراردادهای فی مابین شما و شرکت فروشنده و ارائه دهنده گارانتی در کشور می باشد شرکت سفیران خودرو البرز (کاراف) در زمان صدور دفترچه کارشناسی خودرو فقط اقدام به بررسی آپشن های مختلف خودرو کرده و در سیستم های الکترونیکی و مکانیکی آن تغییری ایجاد نمی نماید. و فقط در صورت درخواست کتبی شما عزیزان، اقدام به رفع نقص های موجود در خودرو طی ضوابط شرکت می نماید.


 •   خودروهایی که به هر دلیل نیاز به ارائه خدمات در تعمیرگاه های مجاز طرف قرارداد شرکت کاراف دارند می توانند از طریق اطلاعات نمایندگان شرکت که اسامی و اطلاعات آنها در سایت carf.ir و یا انتهای همین دفترچه ذکر شده است مراجعه کرده و در علاوه بر تخفیف در اجرت و تامین قطعات از نمایندگی ها ،  خدمات خودروی خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت می نمایند.

 •  سایت کاراِف تخفیفاتی را برای خریداران خودرو در نظر گرفته است استفاده این تخفیفات منوط درخواست کارشناس از طریق وب سایت میباشد.

 •     وظیفه کارشناس خودرو ارائه گزارش رسمی و مکتوب از وضعیت بدنه و فنی خودرو میباشد و عناوینی چون اصالت خودرو یا ممنوع بودن معامله خودرو فقط از طریق مراکز تعویض پلاک و نیروی انتظامی قابل پیگیری است.

 •     تست رانندگی خودرو فقط در صورت اجازه فروشنده امکانپذیر است و در صورت عدم مهیا بودن شرایط لازم این آیتم توسط کارشناس حذف میگردد.

 •     در نظر داشته باشید تشخیص کارکرد واقعی خودرو در اکثر خودروهای موجود در بازار از طریق دیاگ امکانپذیر نیست و کارشناس بر اساس تجربه بالا و موارد ظاهری کارکرد تقریبی خودرو را اعلام میکند.

 •     درصورتی که قصد خرید خودرو داشتید و فروشنده گزارش کارشناسی سایت کار اِف را به شما ارائه کرد با استعلام از سایت و یا تماس باکارشناس مربوطه که در برگه کارشناسی خودرو و سایت موجود است از اصالت آن مطمئن شوید .

 •     سایت کار اِف و کارشناس مربوطه مسئولیتی بابت قیمت مورد معامله ندارند و اعلام قیمت کارشناسی خودرو به خریدار و فروشنده تنها به عنوان مشاوره میباشد .

 •     
  لذا از شما عزیزان خواهشمندیم تمامی انتقادات و پیشنهادات خود را در هرچه بهتر شدن خدمات ما، از طریق ارتباط با کارشناسان ما در سایت و یا  تلفن 02634210003 ، و یا پیامک 100047140000 و ایمیل info@carf.ir در میان بگذارید.

 

کاراِف : " خريدِ مطمئن ، فروشِ آسان، خدماتِ حرفه ای "