بررسی هیوندا النترا 2017

1398-05-12 | نوشته شده توسط:کاراِف
هیوندای النترا 2017 در نگاه اول با طراحی جدید چراغ‌ها و جلو پنجره 6 ضلعی اش خود را از نسل‌های پیشین متمایز می‌کند. به گفته هیوندای این سبک طراحی، ساختار ایرودینامیکی النترا را ارتقا داده و موجب شتاب گیری بهتر هیوندای النترا 2017 شده است.

خطوط هماهنگ شده با چراغ‌ها و سپر هیوندای النترا 2017 همراه با رینگ‌های 17 اینچی آلیاژی جلوه اسپرتی را به آن بخشیده اند. چراغ‌های عقب هم به صورت ماهرانه‌ای کشیده‌تر شده که عقب النترا را با یک چهره مرموز و خشن نمایش می‌دهد.

طراحی داخلی هیوندای النترا 2017


هنگامی که وارد النترا 2017 می‌شوید متوجه طراحی جادار و زیبای نمای داخلی آ‌ن‌که با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی، صفحه نمایش 4.2 اینچی TFT داخل صفحه کیلومتر مواجه می‌شوید و همچنین دکمه‌های کنترل صندلی، آینه‌های برقی جانبی، سیستم تهویه اتوماتیک، سیستم کاهنده نور خودرو‌ها در آینه وسط و در نهایت سیستم صوتی مجهز شده است خواهید شد.


صندلی‌های هیوندای النترا 2017 از طراحی ارگونومیک‌تر برای راحتی بیشتر و کاهش خستگی به هنگام رانندگی برخوردار بوده و هیوندای از روکش پارچه‌ای استاندارد برای صندلی‌های النترا 2017 استفاده کرده است. با این حال امکان سفارش روکش چرمی و صندلی‌هایی با قابلیت گرمایش نیز برای مشتریان النترا 2017 وجود دارد.


امکانات هیوندای النترا 2017

از جمله آپشن‌های این کره‌ای سدان متوسط می‌توان موارد زیر را نام برد:
سیستم اتوماتیک و هوشمند Clean air که کارش تصفیه، یونیزه و مه زدایی خودکار هوای داخل کابین است.

صفحه نمایش 7 اینچی همراه با دوربین، فاصله سنج عقب خودرو و سیستم ناوبری.
در مدل فول آپشن النترا 2017 مجهز به سیستم گرم کن تمامی صندلی‌های جلو و عقب می‌باشد.

استارت دکمه‌ای
بازکن سنسوریک صندوق عقب

حافظه ذخیره‌ای حالت صندلی برای راننده و سرنشین جلو (آپشنی که هوندا سیویک و تویوتا کرولا فاقد آن هستند).
تنظیم 6 جهته صندلی‌های جلو

سازگاری سیستم مولتی مدیا با CarPlay اپل؛ می‌توانید از امکانات و سرگرمی‌های آیفون خود همچون Siri در النترا استفاده کنید. این سیستم توانایی سازگاری با گوشی‌های آندرویدی را نیز دارد.
سیستم نقطه کور

سیستم هشدار خروج از خط
سیستم کمکی پایداری در لاین

مانیتورینگ فشار باد تایر‌ها TMPS
سیستم صوتی پیشرفته Infinity با 8 بلندگو قدرتمند

سیستم هدایت آبی هیوندای که شما را قادر می‌کند تنها با گوشی تلفن خود، خودرو را کنترل کنید (روشن و خاموش موتور، بالا و پایین بردن شیشه ها، باز کردن درب صندوق عقب)
منبع : عصر خودرو

نظرات کاربران

یک دیدگاه ارسال کنید

دیدگاهی وجود ندارد