قوانین سایت

استفاده شما از خدمات سایت ماشین یاب و سفارش یا خرید خودرو از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. ثبت نام در سایت ماشین یاب به معنای موافقت کردن و قبول قوانین سایت می باشد و رعایت نکردن هر بند، موجب بسته شدن حساب کاربر خاطی میشود.
 2. خرید خودرو یا خدمات از سایت ماشین یاب بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 3. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این سایت بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق قسمت تماس با ما در سایت درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
 4. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده و مجله کالایاب اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده درمواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، سایت مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 5. کاربران هنگام خرید خودرو و خدمات ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع اطلاع رسانی درست و به موقع خدمات خواهد شد.
 6. فروشگاه اینترنتی ماشین یاب هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 7. تمام ابزاری که در سایت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش و خرید باشد.
 8. ارتباط با کاربران از طریقcarf.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
 9. قوانین سایت ماشین یاب  ، در هر زمان و بنا به شرایط تغییر کند و این سایت موظف به اعلام و با خبرسازی اعضاء خود قبل از اعمال قوانین جدید می باشد.
 10. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه الکترونیکی به شرکت ماشین یاب متعلق است نقل قول از محتویات سایت  برای سایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.
 11. سایت ماشین یاب به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوریها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 12.  تهیه آگهی بر عهده شخص آگهی دهنده می باشد و در قبال محتوا آگهی و محصول تبلیغاتی خود مسئول و پاسخگو می باشد .
 13.  آگهی از نظر قیمت باید در حد قابل قبولی باشد، در غیر این صورت آگهی پذیرفته نمی شود و شما موظف به تغییر و ارسال آن جهت بررسی دوباره هستید.
 14. محصولات، خدمات و وبسایت های غیرقابل تبلیغ عبارت اند از: کلیه محصولات و خدماتی که ارائه آن با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند(اعم از محصولات فیزیکی یا مجازی).
 15.  زمان قابل مشاهده  آگهی تا  فروش خودرو می باشد .آگهی های ویژه در صفحه اول و ابتدای نتایج جستجوی بازدید کنندگان نمایش داده می شود.
 16. نمایش رایگان در سایتهای همکار که به زودی نام و آدرس آنها اعلام خواهد شد. ( بدین ترتیب شما با پرداخت یک هزینه به طور همزمان در چند سایت معتبر خودرویی آگهی خود را ثبت می نمایید).