درباره ماشین یاب

       دسترسی جهانی به کالا و خدمات ، وجود اطلاعات فراوان در مورد محصولات ، امکان مقایسه محصولات و قیمتهای آن ها ، صرفه جویی در زمان ، انعطاف پذیری در زمان خرید ، عدم نیاز به تحرک فیزیکی ، وجود قیمت های رقابتی ، تنوع محصولات و سهولت در سفارش خرید از دلایل خرید اینترنتی می باشد . شاید بتوان با توجه به مطالعات صورت گرفته عمده ترین مزیت خرید اینترنتی را راحتی دانست .

 

      دغدغه های خرید و فروش خودروهای دست دوم و یکپارچه نبودن اطلاعات مورد نیاز برای خرید و فروش خودرو؛ معامله آن را در بیشتر مواقع پر چالش می کند. وب سایت ماشین یاب با حذف واسطه ها لذت یک معامله مطمئن و در عین حال سریع را برای کاربرانش فراهم می آورد. ماشین یاب فرصتی را در اختیار فروشندگان ماشین قرار می‌دهد تا بتوانند آگهی‌های فروش خودرو را در سایت قرار دهند و از طرف دیگر امکان جستجو، بررسی و مقایسه آگهی‌های ارسال شده را برای خریداران خودرو فراهم می‌آورد. همچنین جدیدترین اخبار و مقالات علمی ایرانی و خارجی ، معرفی و نقد و بررسی ، قیمت روز ماشین ها بخشی از امکانات ماشین یاب می‌باشد.

 

اهداف ماشین یاب :

از مهمترین اهداف ماشین یاب می توان موارد زیر اشاره کرد:

خرید و فروش خودروهای نو و دست دوم در سریع ترین زمان و بدون حضور واسطه

ارائه اطلاعات کاربردی مورد نیاز خریداران و فروشندگان خودرو

ارائه اخبار و اطلاعات جامع صنعت خودرو

نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در بازار ایران و …

 

چرا ماشین یاب؟

       از مزایای سایت ماشین یاب  میتوان به :

راحتی دسترسی : شما براحتی می توانید اطلاعات مورد نظرتان را در زمینه خودرو بدست آورید.

راحتی جستجو : شما براحتی می توانید خودرو مورد نظر را جستجو و اطلاعاتی در مورد آن کسب کنید.

راحتی مبادله : شما میتوانید خودرو مورد نظر را بدون تشریفات زیاد بخرید یا حتی با درج آگهی در سایت به راحتی و با کمترین هزینه بفروش برسانید .

راحتی در برنامه ریزی : شما در ماشین یاب میتوانید درهر موقع از شبانه روز و در هفت روز هفته خرید کنید .

راحتی در مقایسه : در ماشین یاب موتورهای جستجویی وجود دارند که میتوانید خودروی مورد نظرتان را طبق ترجیحات خود جستجو و برندهای مختلف را از نظر قیمت ، مشخصات ، سبک زندگی و سایر موارد با هم مقایسه کنید.

راحتی در مصرف انرژی : از آنجا که خرید و درج آگهی در ماشین یاب می تواند از خانه ، محل کار یا دیگر مکان ها صورت گیرد دیگر نیازی به جابه جایی بین نمایشگاه های مختلف و صرف وقت و انرژی زیاد نیست .

اشاره کرد .